Тепло Аква Буд

  1. Головна
  2. /
  3. Про нас

Повірка лічильників води і тепла від компанії Тепло Аква Буд

Повірка лічильників стає все більш затребуваною серед мешканців Києва. Особливо з огляду на той факт, що встановлення лічильника сприяє значній економії витрат на оплату за воду і тепло на тлі зростаючих тарифів, завдяки чому збільшується кількість громадян, вже встановили лічильники або планують це зробити. Компанія ТЕПЛО АКВА БУД, використовуючи найсучасніші технічні можливості, проводить перевірку вимірювальних приладів без демонтажу і без зняття пломб. Наші фахівці володіють достатніми професійними навичками, готові оперативно під'їхати за вказаною адресою і зробити перевірку у відповідності з усіма нормативними документами. ТЕПЛО АКВА БУД є офіційно акредитованою компанією, що має право проводити повірку лічильників води і тепла з подальшою видачею власнику вивіреного вимірювального приладу всіх необхідних документів.

Проводячи перевірку лічильників, головною мета для нас є забезпечити максимально комфортні умови проведення даних робіт в першу чергу для замовника. Тому в компанії ТЕПЛО АКВА БУД працюють професійні майстри, які мають значний досвід роботи з сучасним обладнанням.

Що з себе являє процес повірки?

Для початку важливо відзначити, що всі дії, вироблені фахівцем компанії ТЕПЛО АКВА БУД, регламентуються методикою повірки вимірювальних приладів відповідно до наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі.
Ми використовуємо сучасне обладнання, що дозволяє здійснити процес швидко, без монтажу та без пошкодження пломб вимірювального приладу. Для цього використовується спеціальна «Установки проливна АС-П». Основна перевага цього приладу в тому, що він повністю виключає вплив людського фактора, гарантуючи абсолютно достовірні результати.

Зв'яжіться з нами за вказаними координатами для узгодження часу повірки лічильника

У зазначений час фахівець ТЕПЛО АКВА БУД приїжджає і виробляє перевірку

Повірка лічильника за допомогою «Установки проливна АС-П» складається з наступних кроків:

1

Оператор монтує відеокамеру установки до вимірювального приладу. Відеокамера спрямована на сам вимірювальний прилад і виробляє фіксацію свідчень лічильника в конкретні проміжки часу - як на початку повірки, так і в процесі.

2

Оператор проводить підключення установки, яке проводиться без порушення роботи лічильника, з використанням гнучкого шланга, і точкою підключення є зазвичай місце роздачі води. Це може бути змішувач, кран і т.д. Таким чином установка зможе максимально точно підрахувати точний обсяг споживаної води.

3

Далі, всі необхідні дані - фотографії лічильника, результати підрахунків установки, координати (для цього використовується GPS), час перевірки - все це шифрується програмними методами на портативному комп'ютері нашого фахівця, підключеному до вимірювальній установці (при цьому оператор не має можливості редагувати ці дані) і відправляється через мережу інтернет офіційної організації, уповноваженої видавати свідоцтво про проведення повірки.

Після аналізу отриманих даних власнику вивіреного вимірювального приладу видається свідоцтво про проведену повірку з печаткою держ. підприємства «Укрметртестстандарт».
Компанія ТЕПЛО АКВА БУД зробить повірку лічильників в Києві відповідно до нашого принципом - гарантувати замовнику оптимальне співвідношення ціни і якості отриманих послуг.
Summary
Description
Тепло Аква Буд, повірка лічильників Київ, повірка лічильника без демонтажу, повірка лічильника води без зняття, повірка лічильника тепла, скільки коштує повірка лічильника води, скільки коштує повірка лічильника тепла.