Тепло Аква Буд

  1. Головна
  2. /
  3. Монтаж лічильника води

Монтаж лічильника води

Від 350 грн

Скільки коштує монтаж лічильника води в Києві?

Ціна даної операції залежить від цілого ряду чинників, основні з яких наступні:

  • Чи буде проводиться заміна старого вимірювального приладу на новий або потрібна первинний монтаж лічильника води.
  • Чи використовуються витратні матеріали замовника, або все забезпечується з нашого боку.
  • Чи необхідно, в залежності від особливостей сантехнічної системи на дому у замовника проводити додаткові роботи.

Ми надаємо гарантію на встановлений лічильник, а також забезпечимо післягарантійне обслуговування приладу без його зняття протягом всього терміну експлуатації приладу.

Складно знайти жителя Києва, який не визнавав би доцільності монтажу лічильника води в столиці. Давно минули ті часи, коли можна бути лити воду з крана, не особливо замислюючись про те, скільки коштує кубометр - все одно ціна невелика, тим більше, що оплата не залежала від кількість використаної води. На сьогоднішній же день розрахункове нормативне споживання води для тих, у кого немає лічильника, а також стрімке зростання цін як на гарячу, так і на холодну воду, роблять споживання води досить недешевим задоволенням. І чим далі, тим дорожче це буде коштувати.

Розрахувати вартість монтажу лічильника води

І для того, щоб максимально контролювати витрату кубометрів, необхідно встановлювати лічильник води. Наша компанія вже не перший рік спеціалізується на проведенні такого роду робіт. Майстри, які працюють у нас, мають значний досвід як ремонту, так і заміни або установки практично будь-яких типів лічильників води. Ми робимо надійно і недорого. Ціни на цю послугу сьогодні регулюються ринком, на тлі підвищеного попиту конкуренція велика, але наша компанія готова запропонувати оптимальне співвідношення між вартістю і якістю послуги.

Яка процедура монтажу лічильника води

Вам необхідно зв'язатися з нами, скориставшись контактами, зазначеними на сайті. У разі необхідності наш фахівець зможе проконсультувати вас з будь-яких питань, пов'язаних як з вибором вимірювального приладу (так як ринку присутні різні типи досить якісних лічильників, від трохи дешевших вітчизняних, до більш дорогих іноземних), так і з з усіма нюансами процедури монтажу лічильника води. В цілому в цьому немає нічого особливо складного.

Важливо тільки довірити це досвідченому професійному майстру. Для початку ви зв'язуєтеся з нами, ми обговорюємо час проведення монтажу лічильника води. Одночасно з цим повідомляти ЖЕК про те, що в такий-то час у вас в квартирі буде проводитися установка лічильника. Сама процедура виглядає приблизно наступним чином:

  • Майстер розрізає трубопровід і під'єднує вже підготовлений блок вимірювального приладу. Це важливий етап, що включає в себе розрахунки довжини, яку потрібно обрізати труби, нарізування різьблення і так далі. Тут все залежить від рівня професіоналізму майстра.
  • Далі включається вода і перевіряється герметичність приєднаного лічильника, при цьому не повинно виникати ніяких сторонніх шумів в трубах.
  • Останній крок - прихід інспектора, який все перевірить і проведе опломбування лічильника, після чого він вважається офіційно встановленим.

При цьому, під час візиту інспектора у власника лічильника повинні бути наступні документи: акти про виконані роботи по установці лічильника, про розпломбування і далі про введення в експлуатацію. Крім того, обов'язково необхідно мати на руках паспорт на встановлений вимірювальний прилад, а також завірена копія документа, який дає право проводити подібні роботи. Весь пакет документів після монтажу лічильника води нашим майстром буде у вас.

Summary
Provider Name
Тепло Аква Буд,
Колекторна 3,Київ,Україна-02121,
Telephone No. (097) 707-38-38
Area
Монтаж лічильника води, монтаж лічильника води Київ, монтаж лічильника води на дому, монтаж лічильника води в квартирі Київ, монтаж лічильника води на дому Київ, скільки коштує монтаж лічильника води, скільки коштує монтаж лічильника води Київ, монтаж лічильника води недорого, монтаж лічильника води ціна.
Description
Монтаж лічильника води, монтаж лічильника води Київ, монтаж лічильника води на дому, монтаж лічильника води в квартирі Київ, монтаж лічильника води на дому Київ, скільки коштує монтаж лічильника води, скільки коштує монтаж лічильника води Київ, монтаж лічильника води недорого, монтаж лічильника води ціна.