Тепло Аква Буд

  1. Головна
  2. /
  3. Монтаж лічильника тепла

Монтаж лічильника тепла під ключ

Від 5400 грн

Що потрібно для монтажу лічильника тепла?

  • У загальному випадку, для якісного проведення установки нам необхідно ознайомитися зі способом розведення тепла в квартирі. Бувають вертикальні або горизонтальні розводки. У разі вертикальної системи доведеться здійснювати реконструкцію системи теплопостачання з подальшою установкою індивідуального опалення.
  • Крім цього, необхідно отримати дозвіл на монтаж лічильника тепла від організації, на балансі якої знаходиться будинок. Це може бути ЖЕК, або ОСББ, або різні види керуючих компаній. Якщо буде потрібно, фахівці нашої компанії готові посприяти у вирішенні даного питання.
  • Наша компанія пропонує оптимальні ціни на монтаж лічильників тепла, а також на проведення супутніх підготовчих робіт, включаючи підготовку необхідних документів і т.д.
На сьогоднішній день одним із трендів розвитку сучасного світу є енергоефективність на всіх рівнях, від великих підприємств до приватних будинків і квартир. Причому добитися зниження витрат на тепло можна абсолютно без втрати комфорту і якості життя. Але обов'язковою вимогою для цього є наявність на дому лічильника тепла, без якого буде складність домогтися розумних витрат на спожите тепло. Оскільки якщо платити за тепло за тарифами, встановленими для Києва з розрахунку за кожен метр квадратний, то ні про яку енергоефективність і мови бути не може. Адже після монтажу лічильника тепла, як показує практика, витрати на оплату тепла зменшуються на 25-40%.

Розрахувати вартість монтажу лічильника тепла

Наш досвід підказує, що в середньому якісний вимірювальний прилад такого типу в умовах київських мереж здатний пропрацювати близько 8-10 років, що є досить непоганим показником.

Якщо ж говорити про ультразвуковому, або імпульсному лічильнику тепла, то це більш дорогий вимірювальний прилад, але одночасно з тим і більш сучасний, в ньому немає рухомого механізму, ні нього ніяк не впливає якість води в системі і такий лічильник стабільно працює мінімум 10 років в середньому.

Який лічильник тепла вибрати?

Завдання вибору є вельми нетривіальним, зокрема, від цього багато в чому залежить відповідь на питання «скільки коштує монтаж лічильника тепла». Оскільки існує два типи - механічний і ультразвукової, і без ради досвідченого майстра складно визначитися з тим, установка якого саме приладу буде найбільш доцільною. Основна відмінність їх у тому, що механічний лічильник працює за допомогою дії внутрішнього рухомого механізму, який, зрозуміло, з часом вийде з ладу. Термін його служби залежить у багато від того, якої якості вода в системі опалення. 

Якщо говорити про воду в Києві, то очевидно, що води в наших трубах явно не найкраща. З іншого боку, механічний вимірювальний прилад має ряд конкурентних переваг:

  • Він відносно недорогий, принаймні дешевше ультразвукового.
  • Надійний і простий конструктивно.
  • Відмінно «переносить» ситуації, коли в системі з'являються повітряні ями.
  • Характеризується зниженим споживанням енергії.

Лічильник тепла, як і будь-яке обладнання, повинен бути якісним, відповідати всім сучасним вимогам для свого класу. Від споживача же потрібно неухильно дотримуватися правил експлуатації вимірювального приладу, тим самим зробивши термін його безперебійної служби без зняття максимально тривалим. Замовивши послугу монтажу лічильника тепла в нашій компанії, ви заощадите масу часу і позбавите себе від різних турбот, пов'язаних з отриманням дозволів, аналізом ринку, вибором оптимальної моделі вимірювального приладу і т.д.

Summary
Provider Name
Тепло Аква Буд,
Колекторна 3,Київ,Україна-02121,
Telephone No. (097) 707-38-38
Area
Монтаж лічильника тепла, монтаж лічильника тепла Київ, монтаж лічильника тепла на дому, монтаж лічильника тепла в квартирі, скільки коштує монтаж лічильника тепла, скільки коштує монтаж лічильника тепла на дому, скільки коштує монтаж лічильника тепла в квартирі, скільки коштує монтаж лічильника тепла в Києві , монтаж лічильника тепла недорого, монтаж лічильника тепла ціна
Description
Монтаж лічильника тепла, монтаж лічильника тепла Київ, монтаж лічильника тепла на дому, монтаж лічильника тепла в квартирі, скільки коштує монтаж лічильника тепла, скільки коштує монтаж лічильника тепла на дому, скільки коштує монтаж лічильника тепла в квартирі, скільки коштує монтаж лічильника тепла в Києві , монтаж лічильника тепла недорого, монтаж лічильника тепла ціна