Тепло Аква Буд

  1. Головна
  2. /
  3. Повірка лічильника води

Повірка лічильника води без демонтажу

Від 300 грн

Що необхідно для проведення повірки?

  • Сантехніка повинна бути повністю справна.
  • В точку роздачі (змішувач, кран і т.п.) вода повинна потрапляти безпосередньо з системи централізованої подачі, а не через додаткове обладнання, яким є, наприклад, бойлер.
  • Дані, що будуть демонструватися лічильником повинні бути видні, що називається, неозброєним оком. Буває, що скло сильно запітніло - такі прилади можуть бути взагалі не придатні для проведення повірки лічильника води.
  • Наявність метрологічної пломби в її первісному стані, тобто не повинно бути ознак пошкодження.
Одним з головних умов коректної роботи вимірювального приладу є належним чином обслуговувати. В тому числі, проведення своєчасних перевірок. Необхідно це для того, щоб виключити ймовірність можливої переплати споживачем через несправність лічильника. Адже лічильник крутиться, вважає, а споживач платить гроші тільки виходячи з його свідчень. Але вимірює він кількість спожитої води правильно? Чи не перекручує чи? Саме з цієї причини необхідність проведення періодичних повірок закріплена положеннями закону «Про метрологію та метрологічну діяльність», виходячи з яких рекомендується проводити повірку лічильника води кожні 3 роки. Тим більше це актуально в Україні, і в Києві зокрема, адже про якість води в київських трубопроводах особливо говорити не доводиться. А неякісна вода призводить до виникнення в вимірювальному приладі накопичень опадів, через що показання водоміра можуть значно розходиться з реально спожитим об'ємом води.

Розрахувати вартість повірки лічильника води без демонтажу

Поверка без зняття лічильника води без демонтажу: терміни і вартість

Сьогодні існують технічні можливості проводити повірку лічильника води вельми оперативно і практично без втрати часу. І, що найголовніше для споживача, без демонтажу вимірювального приладу. Для цього може використовуватися, наприклад, «Установка проливна АС-П», яка забезпечує максимально точний підрахунок проходить по трубопроводу води і звірку її з показаннями працюючого лічильника. Таким чином можна визначити, наскільки вимірювальний прилад придатний для подальшої експлуатації. Правила проведення подібної перевірки зчитувача води регламентовані відповідним постановами, а дані, отримані під час процедури, передаються уповноваженому органу, який протягом максимум 10 днів зобов'язаний видати замовнику свідоцтво про проведену повірку лічильника води.
Наша компанія спеціалізується на проведенні подібних робіт, у нас в штаті працюють досвідчені професіонали, тому ми можемо гарантувати проведення своєчасної перевірки і за найбільш вигідною ціною.

У чому особливість повірки лічильника води без демонтажу?

Глобально методи повірки лічильника води поділяються на знімний, коли лічильник повністю демонтується і забирається на певний термін, і перевірку без демонтажу. Це означає, що в квартиру приїжджає фахівець з відповідним обладнанням, і виробляє процедуру перевірки безпосередньо на місці.
Важливо, що при цьому вимірювальний прилад залишається, його ніхто не чіпає, пломби не знімає, і він як працював, так і продовжує працювати протягом всієї процедури. Зрозуміло, для більшості киян другий метод більш кращий, хоча б з тієї причини, що перевірка зі зняттям лічильника супроводжується виникненням додаткових турбот і витрат часу для власника лічильника. Оскільки доведеться як мінімум проводити повторну установку водоміра. Не кажучи вже про необхідність відносити лічильник в Розрахунковий департамент, де в будь-якому випадку не обійдеться без необхідності стояти в черзі. А крім того, за відсутності лічильника під час проведення віддаленої повірки лічильника води буде нараховуватися обсяг води виходячи з середньомісячних показників, що може привести до необхідності в подальшому коригувати ці дані. Тому перевірка на дому за сукупністю фінансових і тимчасових витрат обходиться досить недорого.
Summary
Provider Name
Тепло Аква Буд,
Колекторна 3, Київ,Україна-02121,
Telephone No. (097) 707-38-38
Area
Повірка лічильника води, повірка лічильника води без зняття, повірка лічильника Київ, повірка лічильників води Київ, повірка лічильників на дому, повірка лічильників на дому Київ, повірка лічильника води в квартирі без зняття, повірка лічильника води ціна, повірка лічильника води недорого
Description
Повірка лічильника води, повірка лічильника води без зняття, повірка лічильника Київ, повірка лічильників води Київ, повірка лічильників на дому, повірка лічильників на дому Київ, повірка лічильника води в квартирі без зняття, повірка лічильника води ціна, повірка лічильника води недорого