Тепло Аква Буд

  1. Головна
  2. /
  3. Повірка лічильника тепла

Повірка лічильника тепла

Від 1500 грн

процедура повірки

  • Демонтаж лічильника для повірки та встановлення його після виконання процедури.
  • Підготовка вимірювального приладу до повірки, куди входять чистка й промивання, що підвищує шанси успішного проходження перевірки.
  • Комплексна перевірка працездатності вимірювального приладу.
  • Якщо потрібно, проводяться ремонтні роботи, які передбачають калібрування лічильника, регулювання окремих елементів.
  • Підсумкове перевірка і підготовка до видачі свідоцтва про успішно пройденої повірці лічильника тепла.

Необхідно також врахувати, що на даний момент спостерігається значне зростання попиту на надання цієї послуги, тому бажано не затягувати і вже сьогодні планувати проведення повірки на дому. Адже якщо не зробити це вчасно, то згідно з нормативними документами, розрахунок спожитого тепла з весь період, поки лічильник не пройде планову повірку, робитиметься не за показниками лічильника, а відповідно до актуальних тарифами виходячи з площі квартири.

Розрахувати вартість повірки лічильника тепла

Повірка лічильника тепла від компанії Тепло Аква Буд

Лічильник тепла, як і будь-яка подібна вимірювальне обладнання, потребує належного догляду. Зазвичай більш детальна інформація про це зазначена в паспорті приладу. І якщо дотримуватися визначені виробником правила - якісний вимірювальний прилад прослужить багато років. Єдина процедура технічного обслуговування, яку потрібно періодично виконувати - це перевірка лічильника тепла. Причому рекомендується робити це строго відповідно до правил, оскільки це в інтересах саме споживача тепла. Адже несправний лічильник буде некоректно вважати спожиті гігакалорії, що призведе до переплати. Крім того, свідчення невчасно повіреного лічильника не будуть враховувати при розрахунку кількості спожитих гігакалорій.

Що таке повірка лічильника тепла?

Це процедура, в результаті якої фахівцями визначається, наскільки коректно лічильник рахує реально спожите тепло. Причому для кожного типу вимірювальних приладів регулюючими органами встановлені допустимі значення похибки. Якщо в результаті перевірки виявиться, що вимірювальний прилад настільки неточно показує витрата енергії, що різниця між реально спожитим теплом і показаними цифрами на лічильнику перевищує межу похибки - він визнається непридатним до експлуатації та підлягає заміні на новий, або необхідно буде робити ремонт даного приладу.

Як часто необхідно робити повірку?

Якщо мова йде про сучасних вимірювальних приладах, що як правило процедуру перевірки необхідно здійснювати кожні 4 роки. Якщо ж в квартирі встановлена модель постарше, то рекомендується проводити перевірку кожні 3 роки. Практика показує, що в більшості випадків, причиною некоректної роботи лічильників тепла є значна кількість домішок у воді, або через старіння вимірювального приладу.

Де зробити повірку лічильника тепла недорого?

Спеціалізація нашої компанії безпосередньо пов'язана зі всілякими роботами з вимірювальними приладами, в тому числі, лічильниками тепла. Ми ремонтуємо, встановлюємо, здійснює необхідні в процесі експлуатації процедури (такі, як заміна елементів живлення і т.п.), а також наші фахівці зможуть професійно і якісно зробити повірку лічильника тепла в Києві. Ціна залежить від термінів, від типу лічильника, від того, які роботи при цьому буде потрібно провести. Рекомендуємо вже сьогодні зв'язатися з нами за вказаними контактами. Наші фахівці визначать, скільки коштує ця послуга в конкретному випадку, і візьмуть заявку на проведення повірки лічильника тепла.

Summary
Provider Name
Тепло Аква Буд,
Колекторна 3,Київ,Україна-02121,
Telephone No. (097) 707-38-38
Area
Повірка лічильників тепла, повірка лічильників тепла Київ, повірка лічильників на дому, перевірка лічильників в квартирі, скільки коштує перевірити лічильник тепла, перевірка лічильників тепла ціна, перевірка лічильників тепла недорого
Description
Повірка лічильників тепла, повірка лічильників тепла Київ, повірка лічильників на дому, перевірка лічильників в квартирі, скільки коштує перевірити лічильник тепла, перевірка лічильників тепла ціна, перевірка лічильників тепла недорого